سیاست حفظ حریم خصوصی

سازمان مهاجرتی شایا

سیاست حفظ حریم خصوصی

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟
  • هنگامی که در خبرنامه ما مشترک می شوید، برای رزرو آنلاین ثبت نام می کنید، پرداخت های آنلاین انجام می دهید، فرم های ارزیابی را در SHAYAImmigration.comپر می کنید، در سایر ویژگی های سایت پاسخ می دهید، اطلاعاتی را از شما جمع آوری می کنیم.
  • هنگام رزرو یا ثبت نام، ممکن است از شما نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی، شماره تلفن، اطلاعات کارت اعتباری یا سایر اطلاعات را بخواهیم. با این حال، می توانید به صورت ناشناس از سایت ما بازدید کنید.
  • مانند بسیاری از وب‌سایت‌ها، ما از «کوکی‌ها» برای افزایش تجربه شما و جمع‌آوری اطلاعات درباره بازدیدکنندگان و بازدیدهای وب‌سایت خود استفاده می‌کنیم. لطفاً برای دریافت اطلاعات بیشتردر مورد کوکی ها و نحوه استفاده ما از آنها به «آیا از «کوکی‌ها» استفاده می‌کنیم؟» مراجعه کنید.
چطور می توانیم از اطلاعات شما استفاده کنیم؟

ما ممکن است از اطلاعاتی که از شما جمع‌آوری می‌کنیم هنگام مشترک شدن در خبرنامه، ثبت‌نام برای رزرو آنلاین، پرداخت آنلاین، پر کردن فرم‌های ارزیابی، پاسخ به نظرسنجی یا ارتباطی مانند ایمیل، ارزیابی موردی، مرور وب‌سایت یا استفاده از برخی موارد استفاده کنیم. سایر امکانات سایت به روش های زیر:

  • برای شخصی سازی تجربه سایت خود و اجازه دادن به ما برای ارائه نوع محتوا و محصولی که بیشتر به آن علاقه دارید.
  • برای ارائه خدمات بهتر به شما در پاسخگویی به درخواست های خدمات مشتری شما.
  • برای پردازش سریع معاملات شما
  • برای مدیریت یک مسابقه، تبلیغات، نظرسنجی یا سایر ویژگی های سایت.
  • اگر برای دریافت خبرنامه ایمیل ما شرکت کرده اید، ممکن است ایمیل های دوره ای برای شما ارسال کنیم. اگر دیگر نمی‌خواهید ایمیل‌های تبلیغاتی را از ما دریافت کنید، لطفاً به بخش “چگونه می‌توانید اطلاعاتی را که به ما ارائه کرده‌اید انصراف دهید، حذف کنید یا تغییر دهید؟” مراجعه کنید. بخش زیر اگر در دریافت خبرنامه های ایمیل شرکت نکرده اید، این ایمیل ها را دریافت نخواهید کرد. به بازدیدکنندگانی که ثبت نام می کنند یا در سایر ویژگی های سایت مانند برنامه های بازاریابی و محتوای «فقط برای اعضا» شرکت می کنند، می توانند انتخاب کنند که آیا می خواهند در لیست ایمیل ما باشند و ارتباطات ایمیلی را از ما دریافت کنند.
چگونه از اطلاعات بازدیدکنندگان محافظت می کنیم؟

ما انواع اقدامات امنیتی را برای حفظ ایمنی اطلاعات شخصی شما اجرا می کنیم. اطلاعات شخصی شما در پشت شبکه‌های ایمن قرار می‌گیرد و فقط برای تعداد محدودی از افراد که حقوق دسترسی ویژه به این سیستم‌ها دارند و ملزم به حفظ محرمانه بودن اطلاعات هستند، قابل دسترسی است. هنگامی که سفارش می دهید یا به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا می کنید، ما استفاده از یک سرور امن را پیشنهاد می کنیم. تمام اطلاعات حساس/اعتباری که ارائه می‌کنید از طریق فناوری لایه سوکت امن (SSL) منتقل می‌شود و سپس در پایگاه‌های داده ما رمزگذاری می‌شود تا فقط همانطور که در بالا گفته شد به آن دسترسی داشته باشید.

آیا از “کوکی ها” استفاده می کنیم؟

بله. کوکی‌ها فایل‌های کوچکی هستند که یک سایت یا ارائه‌دهنده خدمات آن از طریق مرورگر وب شما (در صورت اجازه) به هارد دیسک رایانه شما منتقل می‌کند و به سیستم‌های سایت یا ارائه‌دهنده خدمات امکان می‌دهد مرورگر شما را شناسایی کرده و اطلاعات خاصی را ضبط و به خاطر بسپارند. برای مثال، ما از کوکی‌ها برای کمک به یادآوری و پردازش اقلام موجود در سبد خرید شما استفاده می‌کنیم. همچنین از آنها برای کمک به درک ترجیحات شما بر اساس فعالیت قبلی یا فعلی سایت استفاده می شود که به ما امکان می دهد خدمات بهبود یافته ای را به شما ارائه دهیم. ما همچنین از کوکی‌ها برای کمک به جمع‌آوری داده‌های جمع‌آوری شده درباره ترافیک سایت و تعامل سایت استفاده می‌کنیم تا بتوانیم تجربیات و ابزارهای سایت بهتری را در آینده ارائه دهیم. ما ممکن است با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث قرارداد ببندیم تا به ما در درک بهتر بازدیدکنندگان سایت کمک کنیم. این ارائه دهندگان خدمات مجاز به استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از طرف ما نیستند، مگر برای کمک به ما در انجام و بهبود تجارت خود. می‌توانید انتخاب کنید که رایانه‌تان هر بار که کوکی ارسال می‌شود به شما هشدار دهد، یا می‌توانید انتخاب کنید که همه کوکی‌ها خاموش شوند. شما این کار را از طریق تنظیمات مرورگر خود (مانند Google Chrome، Internet Explorer، Safari یا Edge) انجام می دهید. هر مرورگر کمی متفاوت است، بنابراین به منوی راهنمای مرورگر خود نگاه کنید تا روش صحیح اصلاح کوکی‌های خود را بیاموزید. اگر کوکی ها را خاموش کنید، به بسیاری از ویژگی هایی که تجربه سایت شما را کارآمدتر می کند دسترسی نخواهید داشت و برخی از خدمات ما به درستی کار نمی کنند. با این حال، همچنان می توانید با تماس با خدمات مشتری، سفارشات خود را از طریق تلفن انجام دهید.

آیا اطلاعاتی را که جمع آوری می کنیم در اختیار اشخاص خارجی قرار می دهیم؟

ما اطلاعات شناسایی شخصی شما را نمی فروشیم، مبادله نمی کنیم، یا به سایرین به اشخاص خارجی منتقل نمی کنیم، مگر اینکه اخطار قبلی را به شما ارائه دهیم، مگر به شرح زیر. اصطلاح “احزاب خارجی” شامل شرکای میزبانی وب سایت و سایر طرف هایی نمی شود که به ما در راه اندازی وب سایت ما، انجام تجارت ما یا خدمات رسانی به شما کمک می کنند، تا زمانی که آن طرفین توافق کنند که این اطلاعات محرمانه بماند.

همچنین ممکن است زمانی که معتقدیم انتشار برای پیروی از قانون، اجرای خط‌مشی‌های سایت ما، یا محافظت از حقوق، دارایی یا ایمنی خود یا دیگران مناسب است، اطلاعات شما را منتشر کنیم. با این حال، اطلاعات بازدیدکننده غیرقابل شناسایی شخصی ممکن است برای بازاریابی، تبلیغات یا استفاده های دیگر به طرف های دیگر ارائه شود.

چگونه می توانید اطلاعاتی را که به ما ارائه کرده اید حذف یا اصلاح کنید؟

برای تغییر یا حذف اشتراک ایمیل یا رزرو اطلاعات حساب آنلاین، لطفاً با ارسال درخواست خود از طریق ایمیل به info@ SHAYAImmigration.com به ما اطلاع دهید.

پیوندهای شخص ثالث:

در تلاش برای ارائه ارزش افزایش یافته به شما، ممکن است پیوندهای شخص ثالث را در سایت خود قرار دهیم. این سایت های مرتبط دارای سیاست های حفظ حریم خصوصی جداگانه و مستقل هستند. بنابراین، ما هیچ مسئولیت یا تعهدی در قبال محتوا و فعالیت های این سایت های لینک شده نداریم. با این وجود، ما به دنبال محافظت از یکپارچگی سایت خود هستیم و از هرگونه بازخوردی در مورد این سایت‌های مرتبط (از جمله اگر پیوند خاصی کار نمی‌کند) استقبال می‌کنیم.

تغییرات در خط مشی ما:

اگر تصمیم به تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی خود داشته باشیم، این تغییرات را در این صفحه منتشر خواهیم کرد. تغییرات خط مشی فقط برای اطلاعات جمع آوری شده پس از تاریخ تغییر اعمال می شود. این سیاست آخرین بار در 1 مه 2024 اصلاح شده است.

سوالات و نظرات:

ما به سوالات، نظرات و دغدغه های شما در مورد حریم شخصی احترام می گذاریم. لطفاً همه بازخوردهای مربوط به حریم خصوصی یا هر مشکل دیگری را برای ما ارسال کنید.

فقط خط مشی آنلاین:

این سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین فقط در مورد اطلاعات جمع آوری شده از طریق وب سایت ما اعمال می شود و نه برای اطلاعات جمع آوری شده آفلاین.

رضایت شما:

با استفاده از سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت می کنید.